REKLAMA
REKLAMA

Dorinek.pl: Internetowa sprzedaż żywności stanie się koniecznością

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 17 marca 2009 11:31

Rośnie sprzedaż działającego od ponad roku sklepu internetowego dorinek.pl. Jak przewiduje Patryk Doering, właściciel sklepu, sprzedaż artykułów spożywczych za pośrednictwem Internetu nie tylko będzie się rozwijać, ale stanie się koniecznością.

REKLAMA

W październiku ubiegłego roku, w porównaniu do września liczba zamówień zwiększyła się o 4 proc. W listopadzie i grudniu wskaźnik ten wynosił odpowiednio 15 i 26 proc. W styczniu - 2 proc.
Według Patryka Doeringa sprzedaż internetowa ma przed sobą wielką przyszłość. - Sprzedaż internetowa to nie tylko źródło dodatkowych zysków, ale kierunek, w którym będzie zmierzała sprzedaż żywności w ogóle - mówi Patryk Doering.

Swoje przewidywania opiera na tym jaką drogę przechodziła internetowa bankowość. - Kilka lat temu mBank zaoferował swoim klientom, z perspektywy czasu można powiedzieć innowacyjny produkt - bankowość internetową - przypomina Patryk Doering. - Czy zna Pan dzisiaj jakiś bank nie mający w swojej ofercie kont z obsługą przez Internet? - pyta retorycznie. Według niego podobny los czeka znaczną część sklepów istniejących w tzw. realu.

W ofercie sklepu dorinek.pl oprócz produktów spożywczych dostępne są artykuły dla zwierząt, ksiązki i eBooki oraz papierosy. Internauci mogą tu również doładować swoje telefony komórkowe oraz zajrzeć do e-kiosku, gdzie dostępne są między innymi internetowe wydania gazet i czasopism. W Dorinek.pl klienci mogą płacić zarówno w sposób tradycyjny - przy odbiorze przesyłki, jak i za pośrednictwem nowoczesnych form płatności, takich jak dotpay, PayPal, Płatności, Przelewy 24. Zakupy wysyłane są za pośrednictwem poczty i firm kurierskich na teren całej Polski i do państw Unii Europejskiej.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA