Dostawy do Społem zapewni Eurocash lub Emperia

Autor: Rzeczpospolita 12 sierpnia 2009 11:00

Emperia i Eurocash walczą o kontrakt na dostawy do kilku tysięcy sklepów Społem - informuje Rzeczpospolita. Działające w ramach sieci 4 tys. sklepów generuje ok. 8 mld zł obrotów rocznie.

Krajowa Agencja Handlowa Społem podpisała umowę na dostawy z giełdową grupą Eurocash, jednym z liderów na polskim rynku hurtowym. Ani spółka, ani KAH nie chcą mówić o jej szczegółach, jednak Eurocash ma apetyt na więcej niż kilkaset sklepów, które do nowej spółki przystąpiły, zanim ogłosiła upadłość - czytamy w Rzeczpospolitej. - Przygotowujemy kompleksową ofertę współpracy dla sklepów Społem, ale zarówno tych działających w ramach KAH, jak i innych spółdzielni - mówi Jan Domański, rzecznik Eurocashu.
Także Emperia, do współpracy ze spółdzielniami Społem powołała spółkę Partnerski Serwis Detaliczny . - Współpracujemy już z ponad 30, co miesiąc kilka kolejnych podpisuje umowę, więc jesteśmy dobrej myśli co do dalszej współpracy - mówi Rzecpospolitej Artur Kawa, prezes Emperia Holding.
Według nieoficjalnych informacji spółdzielniom nie zależy na pośrednictwie KAH, bowiem spółka ma dostawać prowizje od dostaw realizowanych przez Eurocash - podaje Rzeczpospolita. Podobnie jak za wprowadzanie sklepów do prowadzonej przez firmę sieci Delikatesy Centrum.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane