Dożywocie dla napastnika pracownicy sklepu w Świnoujściu

Autor: gazeta.pl 29 marca 2010 15:19

W sumie cztery zarzuty, w tym zarzut zabójstwa 83-latka, postawiała Prokuratura w Świnoujściu mężczyźnie, który w sobotę nożem zaatakował sprzedawczynię w sklepie. Podejrzanemu grozi dożywocie - podała gazeta.pl.

Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godz. 18 w centrum Świnoujścia. Jacek D. wszedł do sklepu z warzywami, najprawdopodobniej w celu rabunkowym i poranił nożem 21-letnią ekspedientkę. - Kobieta została mocno poraniona, ma m.in. obrażenia brzucha. Przebywa w szpitalu, stan jej jest stabilny- powiedziała rzeczniczka policji.


Napastnik wybiegł ze sklepu i wszedł do najbliższego bloku mieszkalnego. - Najprawdopodobniej chciał się ukryć - powiedziała Rudzińska. Tam wszedł do mieszkania na pierwszym piętrze i poranił nożem 83-letniego, niepełnosprawnego ruchowo właściciela mieszkania i jego 81-letnią żonę. Starszy mężczyzna zmarł na miejscu, jego żona została lekko ranna.

O zdarzeniu policjanci zostali natychmiast zawiadomieni przez świadków. Jak powiedziała Rudzińska, policjantom udało się zatrzymać nożownika po kilkudziesięciu minutach. Jacek D. to mieszkaniec Łodzi, od pewnego czasu przebywający w Świnoujściu.

 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,38

  • Śr

    3,15

  • Min

    1,82

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3583

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane