Drosed: Dużym powodzeniem cieszą się filety drobiowe

Autor: portalspozywczy.pl 15 stycznia 2010 10:52

Bazując na naszych doświadczeniach oraz obserwacjach rynku możemy jednoznacznie stwierdzić, że mięso drobiowe nadal będzie się cieszyło niezmienną popularnością. W spożyciu mięs tuż po wieprzowinie plasuje się właśnie drób. Najchętniej konsumenci kupują ćwiartki i całe tuszki, dużym powodzeniem cieszą się filety - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Jacek Lewicki, prezes Drosedu.

Według Jacka Lewickiego ta tendencja się nie zmieni. - Rynek drobiu będzie ewoluował w kierunku półproduktów, elementów już przygotowanych do podgrzania lub samodzielnego upieczenia w piekarniku czy mikrofali - uważa prezes Drosedu. - Jest to związane z jakością naszego życia, a zwłaszcza wszechobecnym brakiem czasu również na przygotowanie posiłków - dodaje.

Zaznacza, że firma będzie rozwijać ofertę konserw. - Przewidujemy dalsze zwiększenie udziału kubka, związane z ukierunkowaniem się konsumentów na niewielkie gramatury. Obecna oferta rynkowa jest już bardzo bogata, ale jako producent z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji konserw widzimy miejsce dla nowości - tłumaczy Lewicki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane