Dyrektor Netto: Nie będziemy obniżać wynagrodzeń pracowników

Autor: portalspozywczy.pl 30 lipca 2009 14:38

Według Kenta Petersena, dyrektora sieci Netto na rynku przemysłu spożywczego w Polsce można zauważyć wyraźne tendencje konsolidacyjne. - Wydaje się nieuniknione, że niektóre firmy nie będą w stanie samodzielnie się utrzymać i znikną z rynku. Netto nie jest zagrożone takim scenariuszem, ponieważ stabilna sytuacja firmy umożliwia nam stały rozwój, jak również dalszą ekspansję naszej sieci na polskim rynku - mówi dyrektor sieci Netto.

Kent Petersen zdradza serwisowi portalspożywczy.pl, że w najbliższym czasie sieć nie planuje ekspansji po za region, w którym działa. Priorytetem dla firmy będzie teraz rozbudowa zaplecza logistycznego. - Obecnie posiadamy ponad 160 sklepów, głównie w północnej i zachodniej Polsce, a każdego roku otwieramy około 30 nowych.

- Pomimo kryzysu kondycja finansowa firmy jest dobra i na tle sklepów Netto w innych krajach europejskich wypadamy korzystnie. Kryzys nie uderzył w nas tak silnie, jak w naszych konkurentów. W dalszym ciągu udaje nam się osiągać zadowalające wyniki sprzedaży. Duńscy właściciele firmy są więc zadowoleni z kondycji polskiego oddziału firmy Netto - dodaje Petersen. Podkreśla, że spowolnienie gospodarcze nie obije się jednak negatywnie na pracownikach sieci. - Cięcia kosztów podjęte przez firmę nie dotykają bezpośrednio naszych pracowników i nie planujemy w związku z kryzysem obniżać wynagrodzeń - mówi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • T.Kmita 2010-05-15 19:20:34

    Ostrzegam przed zakupem chleba w dyskoncie Netto w Opocznie. W dniu 14 maja 2010 zakupiłam spleśniały chlep. Na zwrócenie uwagi kierownikowi sklepu, tenże stwierdził- po co kupowałam jak jest spleśniały to co ze spleśniały. Stwierdziłam, że udam sie z tym pieczywem do sanepidu i do odpowiednich organów zamiast przeprosin zostałam publicznie wyśmiana przez kierownika sklepu i kasjerkę. Nie dość ,że spleśniały chleb zakupiłam , zielony to jeszcze mi ubliżano. Ostrzegam przed tym sklepem.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane