REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Działkę przy sklepie można wykorzystać na sprzedaż choinek

Autor: dlahandlu.pl 15 grudnia 2009 09:38

Jeżeli sklep dysponuje odpowiednimi warunkami warto pokusić się w okresie przedświątecznym o pozyskanie dodatkowych zysków ze sprzedaży choinek i innych towarów świątecznych. Na działce należącej do sklepu spożywczego w podwarszawskiej miejscowości trwa sprzedaż choinek.

REKLAMA

- Już kolejny rok sprzedajemy choinki i stroiki. Drzewka kupuję na plantacji, która jest niedaleko. Natomiast stroiki wstawia do mnie w komis zaprzyjaźniona właścicielka kwiaciarni - informuje właścicielka sklepu.

Sklep jest prowadzony przez małżeństwo. Na co dzień kobieta sprzedaje, a mężczyzna zajmuje się zaopatrzeniem. W okresie przedświątecznym właściciel zajmuje się dodatkowo sprzedażą choinek.- Do zapakowania drzewka w siatkę i umocowaniu jej na dachu samochodu potrzeba siły. Czasem klient chce obciąć gałęzie, te zadania nie są dla kobiet - twierdzi właściciel sklepu.

Na stoisku dostępne są także stojaki do choinek. - Z doświadczenia wiem, że nie może ich zabraknąć. Klienci poszukują stojaków nawet z Wigilię - informuje właściciel.

Sprzedaż choinek wymaga zezwolenia. Pochodzenie drzewek musi być udokumentowane.
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1224905

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA