e-delikatesy Paleo ruszą wiosną

Autor: Marcin Złoch, dlahandlu.pl 4 lutego 2010 08:20

Sieć Paleo w kwietniu lub maju uruchomi delikatesowy sklep internetowy.

- W planach mamy 3 placówki e-delekatesy Paleo, które zlokalizowane będą na bazie naszych sklepów w Wieliczce, Proszowicach i Kazimierzy Wielkiej i swoim zasięgiem działalności będą obejmować najbliższy teren gmin i nie dalej niż 10 km od lokalizacji naszych sklepów - informuje Wojciech Śliwa, właściciel sieci delikatesów Paleo.
Właściciel informuje, że działalność e-delikatesów rozpocznie się od Wieliczki gdzie sieć zamierza rozszerzyć ofertę na dwie dzielnice Krakowa tj. Podgórze i Nową Hutę.
- Te dzielnice chcemy obsługiwać z naszej placówki w Wieliczce i z racji bliskości Krakowa chcemy zawalczyć o klientów z tych dwóch dzielnic, decydować będzie kod pocztowy adresu odbiorcy - na jego podstawie odbywać się będzie wstępna selekcja realizacji zamówienia. Oczywiście bazować będziemy na własnym transporcie i wypracować chcemy jak najbardziej profesjonalną formę dostawy dla naszych klientów - informuje Wojciech Śliwa.
Asortyment e-delikatesów Paleo będzie obejmował około 3000 produktów. Nie będzie pobierana opłata za dowóz, a wartość minimalna zakupów będzie ustalona na około 40 złotych.
- Mamy przygotowaną bazę fotograficzną prawie wszystkich produktów, pozostała mam tylko do przygotowania kampania reklamowa, bo niestety bez intensywnej kampanii reklamowej ciężko będzie uzyskać satysfakcjonującą ilość transakcji w e-delikatesach. Traktujemy uruchomienie e -delikatesów jako inwestycję w przyszłość i na dzień dzisiejszy nie zakładamy żadnych wielkości przychodów. Rynek internetowy ma największy potencjał rozwoju - dlatego inwestujemy właśnie w e-delikatesy , aby być mały kroczek przed konkurencją - przekonuje Wojciech Śliwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,80

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4649

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane