e-food.pl wchodzi we franczyzę

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 9 marca 2009 11:12

e-food.pl wchodzi we franczyzę

Działający dotychczas na terenie Łodzi i okolic internetowy sklep e-food.pl chce rozwijać sieć partnerską. Docelowo zakupy w e-food.pl mają być możliwe we wszystkich miastach wojewódzkich - dowiedział się portal dlahandlu.pl

- To zupełnie świeży pomysł. Niedawno zamieściliśmy na naszej stronie informację dla potencjalnych franczyzobiorców. W planach mamy ogłaszanie się w specjalnych portalach o tematyce franczyzowej - informuje Monika Nowakowska, współwłaścicielka sklepu.

Trwają już wstępne rozmowy z potencjalnymi partnerami. Jeżeli zakończą się one podpisaniem umów, internauci z Warszawy i Gdańska będą mogli wkrótce robić zakupy w e-food.pl.

Oferta firmy skierowana jest do właścicieli tradycyjnych sklepów spożywczych, którzy chcą rozszerzyć swoją dotychczasową działalność o sprzedaż internetową. Według zapewnień firmy, umowa franczyzowa skonstruowana jest w sposób pozwalający zachować niezależność.
Przedsiębiorcy sami decydują o wyborze dostawców, asortymentu oraz cen sprzedaży.

Opłata miesięczna za uczestnictwo w sieci została ustalona na poziomie 500 zł. Koszt pakietu franczyzobiorcy, zawierający zestaw materiałów reklamowych to 15 tys. zł. E-food wymaga od potencjalnych partnerów prowadzenia własnego sklepu spożywczo-chemicznego oraz lokalizację wykluczającą konkurencję z istniejącymi już sklepami należącymi do sieci. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 667 674 174 lub 500 236 552.

Sklep internetowy e-food.pl działa od dwóch lat, dotychczas na terenie Łodzi i okolic. Z czasem firma zdecydowała się również na otworzenie placówki w „realu" i sprzedaż tradycyjną. Dla klientów mieszkających na łódzkim osiedlu Nowy Romanów zakupy powyżej 50 zł dostarczane są bezpłatnie. Dla terenów leżących w administracyjnych granicach Łodzi pułap ten wynosi 100 zł (przy zakupach powyżej 50 zł transport kosztuje 5 zł). Za zakupy można płacić gotówką, kartą płatniczą przez internet, kartą płatniczą przy odbiorze oraz przelewem bankowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,99

  • Śr

    1,48

  • Min

    0,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5359

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane