E-papierosy dobrze sprzedają się w pobliżu biurowców

Autor: dlahandlu.pl 26 stycznia 2010 08:59

E-papieros, czyli papieros elektroniczny, to urządzenie które ma dawać alternatywę wobec do zwykłych papierosów. Ponieważ e-papierosy nie są szkodliwe dla otoczenia, możliwe jest korzystanie z nich w miejscach, gdzie palenie zwykłych papierosów jest zabronione.

- Ostatnio dużo mówi się o wprowadzeniu zakazu palenia w miejscach publicznych. Dlatego wprowadziłem do oferty elektroniczne papierosy. Działam w okolicy, gdzie jest dużo biur, dużo osób, a więc wielu palaczy. Elektroniczne papierosy kosztują 80 złotych, ale spotykają się ze sporym zainteresowaniem - twierdzi właściciel sklepu z Warszawy.

Innym powodem rosnącej sprzedaży e-papierosów jest zima. Właściciel przekonuje, że ludziom nie chce się wychodzić na dwór, żeby zapalić. Ale
palić trzeba. Dlatego wybierają elektroniczne papierosy.

- Nie podjąłem zbyt wyszukanych akcji promocyjnych. Powiesiłem plakat, a opakowania z e-papierosami ustawiłem w pobliżu kas, tak by były łatwo
zauważalne. To wystarczy. Ciągle wiele osób nie wie czym jest elektroniczny papieros, to ciągle nowość - twierdzi właściciel.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,46

  • Min

    2,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3934

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699518

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane