Emperia liczy na zainteresowanie 45 spółdzielni

Autor: portalspozywczy.pl 23 września 2009 15:25

Spółka Partnerski System Detaliczny, powołana przez Grupę Handlową Emperia do współpracy z działającymi na rynku detalicznym spółdzielniami chce do końca roku podpisać współpracę z 45 PSS-ami.

- Jeszcze w czerwcu w skład PSD wchodziło jedynie 23 spółdzielnie, na koniec września liczba ta wzrosła do 33. W ciągu trzech miesięcy dołączyło do nas 10 kolejnych PSS-ów m.in. spółdzielnie z Zakopanego, Ciechanowa, Bielska Podlaskiego czy Wejherowa - mówi Małgorzata Więch, członek zarządu PSD. 

Obecnie władze spółki negocjują warunki z kilkoma kolejnymi podmiotami spółdzielczymi, które chcą przystąpić do współpracy z PSD.
Według Małgorzaty Więch fakt, że spółdzielnie tak chętnie przystępują do PSD wynika przede wszystkim z dobrze skonstruowanej oferty współpracy, a nie trudnej sytuacji na rynku.
- Nie sądzę aby obecne spowolnienie gospodarcze miało wpływ na decyzje PSS-ów dotyczące współpracy z nami. Oczywiście nie da się ukryć, że wiele spółdzielni ma obecnie pewne problemy, i w działalności detalicznej są na minusie lub wchodzą na zero. Jednocześnie nie mają pomysłu na to jak efektywnie kontynuować działalność - wyjaśnia Małgorzata Więch

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    8,15

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane