Energooszędność i design istotne przy wyborze urządzeń chłodniczych

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 23 lutego 2010 09:23

- Mając na uwadze rosnące koszty energii elektrycznej, w pierwszej kolejności meble powinny być energooszczędne. Równie ważną cechą jest ich wygląd - powinny zachęcać do zakupów, a więc mieć nowoczesny design, ciekawe kolory, estetykę wykonania - uważa Karol Poremski, key account manager w firmie JBG-2 sp. z o.o., zajmującej się produkcją i dystrybucją systemów chłodniczych m.in. dla sklepów spożywczych.

Zdaniem Poremskiego równie ważne jest, aby był to sprzęt produkcji polskiej, najlepiej uznanej marki o wieloletniej tradycji i renomie. - Za takim
wyborem przemawia kilka argumentów. Pierwszym z nich jest przystępna cena, drugim czas oczekiwania. Do tego krajowa sieć serwisowa, która dzięki dostępności części zamiennych może działać sprawniej i szybciej reagować na potrzeby użytkownika. W perspektywie długoletniej eksploatacji bardzo istotną sprawą jest także cena części zamiennych. Trzeba zaznaczyć, że jakość polskich produktów nie odbiega (a bywa lepsza) od jakości mebli zagranicznych, przy czym kupując polskie produkty dajemy zatrudnienie polskim pracownikom a więc naszym potencjalnym klientom - przekonuje Karol Poremski.

JBG-2 zajmuje się produkcją i dystrybucją urządzeń dla małych i dużych sklepów. Współpracuje z lokalnymi i ogólnopolskimi oraz międzynarodowymi sieciami handlowymi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane