Euro Sklep intensyfikuje działalność na Mazowszu

Autor: dlahandlu.pl 8 marca 2010 10:39

Polska Sieć Handlowa Euro Sklep, działająca w ramach Emperia Holding, stawia na dynamiczny rozwój na Mazowszu, Podlasiu i w województwie świętokrzyskim. W rozmowie z portalem dla handlu.pl Ryszard Grabowiec, z-ca dyrektora sieci ds. rozwoju zdradził, że w tym roku do Euro Sklepów ma być przyłączonych około 100 placówek.

- Rozmawiamy z właścicielami pojedynczych sklepów, takie punkty interesują nas najbardziej. Znacząco chcemy powiększyć swój udział w rynku zwłaszcza na terenie Mazowsza, a także województwa podlaskiego i świętokrzyskiego. W tym roku otworzyliśmy duży (500 mkw.) sklep w Kielcach - mówi Ryszard Grabowiec.
Sieć handlowa Euro Sklep S.A. to organizacja handlowa zrzeszająca ponad 600 sklepów w południowej Polsce o 100 proc. polskim kapitale. Jest spółką, operatorską koordynującą działania wobec sklepów w oparciu w umowy franchisingowe. Siedziba firmy mieści się w Bielsku-Białej.
W 2008 roku Euro Sklep wypracował obroty na poziomie ok. 790 mln zł. Sieć jest obecna w województwach: śląskim, małopolskim, opolskim, dolnośląskim, lubelskim, podlaskim, mazowieckim, świętokrzyskim, podkarpackim oraz łódzkim.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane