REKLAMA
REKLAMA

Euro Sklep: ponad 460 placówek w sieci

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 26 lutego 2009 16:10

Euro Sklep: ponad 460 placówek w sieci

Sieć handlowa Euro Sklep liczy już ponad 460 placówek. Firma zapowiada, że kryzys gospodarczy może pomóc jej w rozwoju, bo małe sklepy szukają wsparcia w większych sieciach i są chętniejsze do współpracy.

REKLAMA

- Nasza sieć cały czas się powiększa. Ale przy współpracy z naszymi partnerami stawiamy przede wszystkim na jakość, a nie na ilość. - Bardziej niż na chwaleniu się zwiększająca się liczbą sklepów w sieci zależy nam na tym, aby franczyzobiorcy mogli ocenić, że są zadowoleni ze współpracy - zapewnia Ryszard Grabowiec, zastępca dyrektora ds. rozwoju.
Jak udało nam się dowiedzieć, Euro Sklep już teraz odczuwa pogarszającą się sytuację gospodarczą. - Liczba klientów odwiedzających poszczególne sklepy nie zmienia się. Notujemy natomiast zmniejszającą się wartość koszyka sklepowego - mówi Ryszard Grabowiec.
Euro Sklep kryzysu się jednak nie boi: - Paradoksalnie może on nam nawet pomóc. Niezależni przedsiębiorcy w obliczu zmniejszającej się sprzedaży w dużo większym stopniu będą skłonni wchodzić pod skrzydła większych sieci - przewiduje Grabowiec.
Euro Sklep buduje swoją sieć w oparciu o umowy franczyzowe. W jej ramach działają sklepy w południowej Polsce. Siedziba spółki znajduje się w Bielsku-Białej.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA