Euronet instaluje kolejne terminale w sklepach

Autor: dlahandlu.pl 27 lipca 2009 11:12

Liczba terminali elektronicznych epay zansalowanych przez Euronet w sklepach na stacjach paliw przekroczyła już 330. - Jeśli chodzi o terminale to stacje benzynowe są obecnie jednym z trzech strategicznych typów lokalizacji, w których firma instaluje te urządzenia. Oprócz nich ważną rolę odgrywają również salony prasowe oraz placówki handlowe - dodaje. Wśród kluczowych klientów Euronet w tym segmencie są takie sieci jak Relay, Inmedio, 1minute, Real, Tesco czy PSS Społem Białystok, a wśród stacji Statoil i Łukoil.

Za pomocą terminali elektronicznych epay, obsługiwanych przez kasjerów stacji paliw, można m.in. zasilić konto telefonu komórkowego (w systemie pre-paid) oraz zakupić karty do rozmów krajowych i międzynarodowych. Terminale epay umożliwiają zakup doładowań wiodących operatorów telefonii oraz VoIP taich jak m.in.: Tak Tak; HEYAH; Simplus; 36i6; MixPLus, Sami Swoi; Orange, Play; Cyfrowy Polsat; Telepin, Telegrosik, Telerabat oraz Gadu Gadu.
Dodatkowo, dzięki współpracy firmy z partnerami bankowymi terminale epay umożliwiają również akceptację transakcji płatniczych kartą (PeKaO SA) oraz przyjmowanie płatności rachunków. Dzięki temu przy okazji wizyty na stacji można m.in. uregulować należność za: prąd, gaz, wodę, telefon, telewizję, ubezpieczenie czy zapłacić ratę kredytu. Opłaty za rachunki są przy tym niższe niż na poczcie czy w bankach.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Wyzyskiwany 2016-07-19 08:34:54

  Najgorsza firma z jaką współpracowałem, trzeba uważnie czytać oferty otrzymywane od niech na email. Przysyłają niby ofertę i skrzętnie ukrywają istotną informację.  ,, Jeśli do dnia 16.11.2015 nie otrzymamy od Państwa oświadczenie na adres email , iż nie wyrażacie państwo zgody na objęcie powyższa promocją, będziemy uważać, iż przyjęliście Państwo ofertę.  Euronet drogą oświadczenie modyfikuje dowolnie zapisy umowy, oczywiście na swoją korzyść.

 • Wyzyskiwana 2014-09-18 18:59:21

  Zgadzam się, że firma euronet szuka białych murzynów, ciężko jest też rozwiązać umowę, jak się nie wypowie 2 miesiące przed to automatycznie przedłużają znowu na 2 lata, bez żadnych ustaleń i znowu mają murzyna na 2 lata.

 • wyzyskany klient 2012-10-18 10:32:14

  Odradzam serdecznie współpracę z firmą euronet..Podpisujesz niby dobrą umowę, a potem systematycznie dokładają nowe opłaty zmniejszają prowizję, naliczają kary za zbyt mały obrót. Nikt nie jest w stanie przewidzieć sprzedaży, ale euronet zabezpiecza swoje interesy bardzo dokładnie. Zerwanie umowy przed upływem 2 lat - 1500zł. Jak najdalej od nich!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane