Extra Sklepy prowadzą rozmowy w sprawie fuzji

Autor: dlahandlu.pl 12 marca 2010 14:15

Extra Sklepy prowadzą rozmowy w sprawie fuzji

Działające w okolicach Kartuz sklepy Extra mogą wkrótce dołączyć do większej sieci handlowej. Jak dowiedział się portal dla handlu.pl, prowadzone są negocjacje z polskimi firmami, ich wynik może być znany w połowie kwietnia br. Rozwój kartuskiej sieci został zahamowany przez konkurencję, a także wyjątkowo uciążliwą w tym roku zimę.

- Zanotowaliśmy znaczny spadek obrotów. Wielu klientów odebrał nam Lidl, który powstał w Kartuzach w ubiegłym roku. Nie jesteśmy w stanie konkurować cenowo z tak dużą siecią. Działalności nie ułatwiła również pogoda. Ciężka zima bardzo wpłynęła na słabsze wyniki naszych sklepów. Nie zamierzamy otwierać nowych placówek, skupiamy się na utrzymaniu dotychczasowej liczby sklepów - mówi Ludwik Dawidowski, odpowiedzialny za rozwój sieci Extra Sklepy Spożywcze.
Extra to nazwa lokalnej sieci sklepów spożywczo-przemysłowych, należących do polskich niezależnych kupców, która została utworzona w kwietniu 2002 roku w Kartuzach.
Pod logo Extra działa 70 sklepów w okolicach Kartuz. Firma skupia się na rozwoju w miejscowościach powiatu kartuskiego. Firma prowadzi wspólną politykę szkoleniową, marketingową i zakupową.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,46

  • Min

    2,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3903

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane