PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

F1 sprzedaje swój koncept na Litwę

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 29 marca 2010 08:01

F1 sprzedaje swój koncept na Litwę

Jak dowiedział się portal dla handlu.pl, firma Tabak Group, właściciel sklepu F1 w Kaliszu, sprzeda koncept litewskiemu przedsiębiorstwu, które rozwinie sieć w tym kraju. Pomysłodawca sieci sklepów F1, Hieronim Strapagiel, nie ujawnia wartości transakcji.


 

Zapytany o kolejne otwarcia sklepów pod szyldem F1, Hieronim Strapagiel odpowiada, że pojawią się dwa sklepy własne F1. - Uruchomimy placówki w Lesznie i we Wrześni. W tej chwili czekamy na wydanie pozwolenia na budowę. Trudno mi natomiast powiedzieć, kiedy ruszą sklepy franczyzowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników sklepu testowego w Kaliszu. Z każdym miesiącem klientów przybywa o średnio 8-10 proc. Najwięcej kupujących odwiedza placówkę w godzinach wieczornych, nocnych i nad ranem. Bardzo dobrym okresem dla sprzedaży była też zima, zdarzały się nawet kolejki - mówi Hieronim Strapagiel.

Sklepy F1 to rozwiązanie chronione patentem na wizerunek i nazwę F1 na terenie Unii Europejskiej. Sklepy przeznaczone są dla wszystkich
klientów zmotoryzowanych, dla tych, którzy nie mają czasu na zakupy w tradycyjnych sieciach. Tutaj, wjeżdżając samochodem do środka sklepu, klient nie opuszcza wnętrza pojazdu. Dużą grupę klientów F1 stanowią taksówkarze, inwalidzi oraz matki z dziećmi.

Firma Tabak Group skonstruowała ofertę franczyzową, w której za projekt sklepu dla zmotoryzowanych F1, obejmujący projekt budowlany, projekt
zaopatrzenia sklepu, projekt zarządzania personelem Tabak Group chce 130 tys. zł netto. Posiadacze sklepów, zrzeszeni w sieci F1, działać będą na własny rachunek, zachowując jednakowy wizerunek oraz wyłączność na dany obszar w budowie następnych F1. Personel będzie się rekrutować spośród osób pracujących na własny rachunek, aby uniknąć problemów z pracą w święta. Sklep będzie działał 365 dni w roku przez 24 godziny. Wynagrodzenia osób zatrudnionych w F1 będą zależały od zysku netto, generowanego przez sklep na danej zmianie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11415

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane