Firma z Żywca szuka kapitału na rozwój sklepów spożywczych

Autor: dlahandlu.pl 24 marca 2010 09:09

Firma Handlowo-Usługowa "Pająk'' z Żywca chce pozyskać kapitał na rozwój sklepów spożywczych, które prowadzi na terenie powiatu żywieckiego. Kwotę ponad 100 tys. zł firma zamierza przeznaczyć na dotowarowienie placówek handlowych.

- Aktualnie prowadzę pięć sklepów. Trzy w Żywcu - dwa z nich na zasadzie franczyzy ze spółką Euro Cash (sklepy pod szyldem sieci abc), dwa pozostałe funkcjonują w pobliskich wsiach. Szczególnie dobrze radzi sobie jeden z wiejskich sklepów . To duży lokal (220 mkw.), placówka praktycznie pozbawiona jest konkurencji. Sklep przejąłem w dzierżawę, na tej decyzji zaważyły okoliczności losowe - konieczne było wyciągnięcie placówki z kłopotów. Obroty są znaczne, natomiast problemem jest brak bieżących środków na zakup kolejnych partii towaru. Stąd potrzeba pozyskania dodatkowych środków - wyjaśnia Andrzej Pająk, właściciel firmy.

Podmiot, który zdecyduje się na wsparcie firmy, może liczyć na udział w zyskach. Andrzej Pająk nie wyklucza również zawiązania spółki z partnerem biznesowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,46

  • Min

    2,70

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane