Franczyzobiorcy będą mieli szansę otwierać sklepy delikatesowe

Autor: portalspozywczy.pl 14 grudnia 2009 12:43

- Dotychczas rozwijaliśmy we franczyzie mniejsze formaty sklepów. Obecnie chcemy rozpocząć rozwijanie w tym systemie także większych placówek. Wkrótce podpiszemy pierwszą umowę franczyzową w delikatesach - ujawnia Andrzej Wojciechowicz, prezes Grupy Bomi.

Prezes zaznacza, że nie może w tej chwili zdradzić lokalizacji, ponieważ firma jest jeszcze przed podpisaniem kontraktu. Jednak ujawnia, że otwarcie placówki przewidziane jest na I kw. 2010 r.
Grupa bardzo ostrożnie podchodzi do rozwoju sklepów delikatesowych poprzez franczyzę. - W przyszłym roku nie otworzymy wielu supermarketów czy delikatesów we franczyzie. Natomiast zrobimy ten pierwszy odważny krok, który nam umożliwi dalszy rozwój w tym systemie - wyjaśnia Andrzej Wojciechowicz. - Jednocześnie muszę zaznaczyć, że ze względu na dbałość o jakość delikatesów rozwijanych we franczyzie będą to jedynie wybrane, pojedyncze sklepy - dodaje.
W związku z tym placówek tego typu nie powstanie zbyt wiele. - Jeżeli w przyszłym roku otworzymy ich 2-3 w tej formule to będę bardzo zadowolony. W przypadku supermarketów będzie dużo łatwiej - wyjaśnia prezes Grupy Bomi.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    8,15

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane