REKLAMA
REKLAMA

Galeria Pomorska będzie rozbudowywana

Autor: Jones Lang LaSalle 14 kwietnia 2010 15:42

Galeria Pomorska w Bydgoszczy uzyskała plan zagospodarowania przestrzennego umożliwiający rozbudowę Galerii. Miasto Bydgoszcz zatwierdziło plan zagospodarowania przestrzennego umożliwiający jej znaczną rozbudowę. Zatwierdzony w 2009 roku plan zezwala Galerii o powierzchni 30 000 metrów kwadratowych podwoić swoją wielkość w ramach zajmowanej działki o powierzchni 8.5 ha, zapewniając jednocześnie dodatkową powierzchnię parkingową.

REKLAMA
Stuart Lang, Asset Manager w firmie Balmain Asset Management wyraził opinię : "Nowy plan z większą pewnością zezwala nam na realizację rozbudowy Galerii odpowiadając na zapotrzebowanie ze strony najemców na powierzchnię handlową, w tym prosperującym Centrum Handlowym".

Magdalena Kondeja, Leasing Manager w firmie Balmain dodała: " Zainteresowanie ze strony wielu najemców nie obecnych jeszcze w Bydgoszczy jak i tych zainteresowanych powiększeniem obecnie wynajmowanych lokali utrzymuje się na wysokim poziomie".
Edyta Potera, dyrektor w dziale najmu powierzchni handlowych Jones Lang LaSalle, powiedziała, "Obecnie obserwujemy bardziej selektywne i ostrożne podejście najemców w kwestii wyboru nowych lokalizacji. Najemcy preferują dobrze funkcjonujące centra handlowe o ugruntowanej pozycji rynkowej, jak Galeria Pomorska".


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12399

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA