Galeria Pomorska ze zgodą na rozbudowę

Property News 13 sierpnia 2013 11:11

Na początku sierpnia spółka Resolution Property otrzymała prawomocne pozwolenie na rozbudowę Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy o dodatkowe 10 tys. mkw. powierzchni. To oznacza, że główny etap prac konstrukcyjnych rozpocznie się pod koniec bieżącego roku.

Wniosek o pozwolenie na rozbudowę Galerii Pomorskiej o dodatkowe 10 tys. mkw. powierzchni najmu został w lipcu przyjęty bez zastrzeżeń przez Urząd Miasta w Bydgoszczy. Pozwolenie uprawomocniło się na początku września, otwierając drogę do następnych faz prac związanych z rozbudową galerii, czyli: budową wielopoziomowego parkingu dla klientów na 900 miejsc (jesień 2013 - wiosna 2014) oraz nowej, jednopoziomowej części handlowej (wiosna 2014 - wiosna 2015).

Wstępna faza prac, w której zakres wchodzi utworzenie, w miejscu dotychczasowej strefy dostaw, nowego parkingu dla klientów na 160 miejsc parkingowych oraz budowa nowego wejścia do galerii, jest realizowana zgodnie z harmonogramem a jej zakończenie nastąpi prawdopodobnie wczesną jesienią bieżącego roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,32

  • Śr

    6,44

  • Min

    4,67

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane