PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Galeria Wina chce otworzyć sklep o powierzchni 700 mkw.

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 7 maja 2009 13:22

Sieć specjalistycznych sklepów „Galeria Wina" szykuje się do otwarcia w Warszawie dużego sklepu o powierzchni ok. 700 mkw. Wraz z uruchomieniem sklepu powstanie Klub Wina, którego członkowie będą mogli liczyć na specjalne rabaty i inne korzyści.

 Znaleźliśmy już ciekawą lokalizację między Wilanowem a Konstancinem, w otoczeniu osiedla domów jednorodzinnych. Ale cały czas się wahamy w odniesieniu do tego miejsca. Standardowo od momentu uruchomienia nowego sklepu trzeba czekać około dwóch lat na jego pełne rozkręcenie. W przypadku takiego umiejscowienia mogłoby to trwać jeszcze dłużej - mówi Krzysztof Majer, ojciec właściciela sklepu, odpowiedzialny za zakupy i sprzedaż w firmie. - Bierzemy również pod uwagę uruchomienie mniejszego sklepu o powierzchni 150 - 200 mkw. w centrum Warszawy, choć w tym przypadku trudno jest o miejsce ,które znalazłoby się w otoczeniu zapewniającym odpowiedni klimat - dodaje.

Nowy obiekt z założenia ma być nie tylko placówką handlową ale również miejscem skupiającym osoby interesujące się winem. - Wystrój ma przypominać winiarnię, elementami dekoracyjnymi byłyby m.in. duże beczki - wyjaśnia nasz rozmówca.

Firma chce założyć również Klub Wina, otwarty dla wszystkich miłośników tego trunku. W jego ramach regularnie odbywać miałyby się degustacje z udziałem winiarzy z dobrych winiarni. - Chcemy pokazywać takie wina, których ludzie nie piją na co dzień - podkreśla.

Krzysztof Majer nie kryje jednak swoich obaw związanych z kryzysem i zastrzega, że być może na inwestycje trzeba będzie poczekać. - Na pewno chcemy się teraz skupić na zwiększeniu obrotów w już istniejących sklepach - deklaruje.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Mela 2010-08-09 14:01:54

  ten koles to frajer

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,55

 • Min

  1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane