Galeria Wypieków Lubaszka otworzy kolejny sklep w centrum Warszawy

Autor: dlahandlu.pl 13 kwietnia 2010 15:38

Galeria Wypieków Lubaszka otworzy kolejny sklep w centrum Warszawy

Piekarnia Lubaszka, prowadząca sieć 15 sklepów firmowych w Warszawie uruchamia kolejny punkt, u zbiegu Al. Solidarności i Jana Pawła II. W tej chwili w tym punkcie trwa remont lokalu.

Pod koniec lutego z tego miejsca wyprowadził się poprzedni właściciel, który również prowadził cukiernię. Lokalizacja ta ma wiele plusów. Krzyżują się tu linie kilku autobusów i tramwajów. W pobliżu jest też budynek sądu i wiele biur. Na tym samym skrzyżowaniu po przeciwnej stronie działa McDonald's, KFC, Starbucks.


Firma działa od 1997 roku, gdy rozpoczęła produkcję 30 wyrobów piekarniczych i dostarczała je do 2 własnych sklepów oraz sieci sklepów spożywczych, hoteli i restauracji.  Od 2002 roku istnieje sieć sklepów pod marką Galeria Wypieków Piotr Lubaszka, gdzie można kupić 150 rodzajów wyrobów piekarniczych i cukierniczych. Firma na stałe zatrudnia 160 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Tomek 2014-12-11 20:32:07

    od dawna jestem stałym klientem Lubaszki przy Emilii plater . Nie mogę strawić niesympatycznej Kaski która powinna zając się swoją figurą i manierami. Tak chamskiej kobiety kobiety dawno nie widziałem stara się grać ale wcale jej to nie wychodzi. Jak można chodzić przy jej figurze w gołych nogach w krótkiej spódnicy czy ona nie ma lustra w domu .

  • Bolesław 2013-12-21 10:14:28

    W klitce przy stacji Stokłosy sprzedawczynie chowają pieczywo dla wybranych klientów. Nie mogę kupić bułki paryskiej. Poza tym jest strasznie brudno. W czasie panowanie komuny dawno by Panu Panie Lubaszka tą wylęgarnie zarazków zamknięto

  • stały klient 2010-06-30 08:18:12

    jestem stałym klientem i od pewnego czasu zauważyłam nie miłą sprzedawczynie na bazarku na kabatach, firma nie powinna tracić klientów przez takich niewychowanych ludzi, widziałam jej plakietke(kasia) ciemna cere ma , myślę ze zrobicie porządek z tym.

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane