Grand Prix-Alkohole Świata otworzy oddział sprzedaży hurtowej

Autor: dla handlu.pl 10 lutego 2009 11:45

P.H.U. Dystrybucja, właściciel 6 sklepów Grand Prix-Alkohole Świata, otworzy w tym roku dwie nowe placówki. Spółka chce również uruchomić oddział sprzedaży hurtowej w Małopolsce – dowiedział się serwis www.portalspozywczy.pl.

- Nowe sklepy, podobnie jak te już istniejące, zlokalizowane będą w centrum stolicy - informuje Monika Graf, specjalista ds. marketingu w P. H. U. Dystrybucja. - Graf nie chce na razie zdradzać gdzie i kiedy dokładnie zaczną działać nowe obiekty.
Firma planuje także otwarcie oddziału sprzedaży hurtowej w Małopolsce - najprawdopodobniej w Krakowie. Monika Graf nie ujawnia na razie szczegółów przedsięwzięcia. Wiadomo jedynie, że nowy obiekt ma zacząć funkcjonować w połowie roku.

P. H. U. Dystrybucja oprócz sklepów detalicznych w centrum Warszawy posiada również hurtownię i sklep internetowy. Istotnym elementem działalności firmy jest także import mocnych alkoholi i win. W ostatnim czasie wznowiony został też eksport piwa na Zachód Europy. - Do takiego ruchu zachęcił nas spadek wartości złotego, dzięki czemu eksportowany przez nas towar stał się bardziej konkurencyjny - wyjaśnia Monika Graf. Firma dostarcza piwa różnych marek (między innymi Lech, Tyskie, Żywiec) na rynki Holandii, Anglii, Niemiec i Belgii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,49

  • Śr

    5,15

  • Min

    3,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane