REKLAMA
REKLAMA

Gzella otwiera cztery nowe sklepy specjalistyczne

Autor: portalspozywczy.pl 18 sierpnia 2009 15:38

- Dwa tygodnie temu otworzyliśmy pierwsze delikatesy mięsne Gzella w Szczecinku. Niedługo powstanie tam nasza druga placówka. Oprócz tego otwieramy punkty sprzedaży w Gryficach, Trzebiatowie i w Nowym Dworze Gdańskim - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Marta Godzisz z firmy Gzella.

REKLAMA

Od kwietnia do lipca Gzella otworzyła 14 własnych delikatesów mięsnych, oraz kilka stoisk patronackich. - Jeśli chodzi o sprzedaż, jesteśmy bardzo zadowoleni z okresu wakacji. Mimo kryzysu, klienci kupują coraz więcej naszych produktów - podkreśla Marta Godzisz. - W okresie urlopowym konsumenci nabywają głównie wyroby grillowe. W ostatnim czasie hitem sprzedaży jest także salami, którego szeroki wybór w ofercie firmy nieustannie się powiększa.

W delikatesach Gzella klienci mają możliwość pakowania na miejscu wybranych wędlin krojonych w opakowania próżniowe. - To przedłuża ich termin do spożycia i ułatwia transport. Ta usługa szczególnie w wakacje cieszy się dużą popularnością - zaznacza przedstawicielka firmy Gzella.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA