PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Hildebrandt: Zakupy przedświąteczne robimy stopniowo

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 25 marca 2009 10:56

- W tym roku przedświąteczne zatowarowanie w przetwory z importu, takie jak brzoskwinie czy ananasy w puszkach zrobiliśmy wcześnie, kiedy jeszcze kurs euro wobec złotówki był relatywnie wysoki - mówi Marek Hildebrandt, właściciel sieci supermarketów w Brodnicy.

Zaopatrzenie w przedświąteczne artykuły firma przeprowadza stopniowo. - Hurtownie różnych momentach robią różne akcje promocyjne. Staramy się je wykorzystywać, tak aby produkt, który trafia do naszego klienta był atrakcyjny cenowo - mówi Hildebrandt.

Sklepy już zostały przystrojone w świąteczne ozdoby. - Choć generalnie staramy się, aby sklepy były do siebie podobne pod względem wizualizacji, to jednak przedświąteczny wystrój w każdym sklepie jest trochę inny, w zależności od specyfiki danej placówki i jej lokalizacji.

PPHU Hildebrandt działa od 1990 roku. Obecnie prowadzi sieć liczącą cztery sklepy w Brodnicy. Wszystkie placówki działają pod wspólnym brandem Hildebrandt, choć każda dodatkowo posiada swoją własną nazwę, związaną z danym miejscem lub przyzwyczajeniem lokalnej społeczności.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,83

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane