Intermarche pojawił się w Kolbuszowej

Autor: dla handlu.pl 15 kwietnia 2009 13:13

Grupa Muszkieterów otworzyła nowy supermarket spożywczy Intermarché w Kolbuszowej (woj. podkarpackie), oraz market Bricomarché w Głuchołazach (woj. opolskie).

Grupa sukcesywnie rozszerza swoją działalność na obszarze centralnej i wschodniej Polski, gdzie była dotąd reprezentowana w mniejszym stopniu. Od początku roku Grupa powiększyła się o 7 sklepów i obecnie liczy 196 placówek prowadzonych pod szyldami Intermarché i Bricomarché.

W Głuchołazach klienci będą mogli zrobić zakupy w znajdujących się obok siebie supermarketach Bricomarché i Intermarché. W otwartym 2 kwietnia Intermarché w Kolbuszowej na powierzchni 682 mkw. udostępniono gamę produktów marek własnych. Wraz z otwarciem nowego sklepu w Kolbuszowej liczba supermarketów Intermarché w Polsce wzrosła do 135.

Sklepy sieci lokowane są najczęściej w małych i średnich miastach, co pozwala właścicielom poznać potrzeby i problemy mieszkańców, a przez to dostosować ofertę i politykę cenową do ich możliwości.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Anna 2009-12-13 23:37:11

    lepsze są jaja z jajami. tymi oczywiście z aktualnej ulotki promocyjnej. były tylko 1 raz i przez chwilę! kierowniczka powiedziała, że więcej jaj nie sprowadzi, bo przy pierwszym rzucie ludzie się pobili!

    opinii dobrej nie będzie o tym intermarche dopóki tak beda robić ludzi w konia.    W Rzeszowie w Realu jak jest coś w ulotce promocyjnej, to nie tylko pierwszego dnia, ale przez cały tydzień, od rana do wieczora i nikt tam sie nie bije jak tu o te jaja.

  • jedna z naiwnych 2009-12-10 12:51:37

    ludzie z Kolbuszowej. ale was w ciula robią (mnie też)!. Towar promocyjny jest w ulotce, a nie na połkach! Jest owszem dla 3 - 4 klientow, a potem tylko cena i pusta połka! I tak co tydzień. A promocja trwa zawsze od wtorku do niedzieli.Odkąd otworzyli to intermarche tak jest zawsze. W tv obecnie leci reklama: mandarynki po 1.45. sproboj człowieku kupić. No chyba, że pojdziesz o 4 rano bedziesz czekał na otwarcie i będziesz najwyżej 4-ty w kolejce, to może kupisz. To już zwyczaj w tym sklepie!

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane