REKLAMA
REKLAMA

Intermarche wejdzie do Galerii Neptun w Starogardzie

dlahandlu.pl 13 sierpnia 2013 11:01

Sieci CCC oraz Intermarche podpisały umowy na wynajęcie łącznie ponad 3 tys. mkw. powierzchni w Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim.

REKLAMA
Firma Intermarche wynajęła blisko 2,5 tys. mkw., a CCC prawie 491 mkw. W transakcji pośredniczyła firma doradcza Cushman & Wakefield, która jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu.

- Już ponad 55 proc. powierzchni galerii jest w trakcie zaawansowanych negocjacji z najemcami. Docelowo w obiekcie powstanie 100 lokali handlowych, w tym ww. supermarket, kino, klub fitness i część gastronomiczna - podkreśla Marek Noetzel, partner, dział powierzchni handlowych, Cushman & Wakefield.

Galeria Neptun powstaje na terenach po byłej fabryce obuwia Neptun przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II, w centrum Starogardu Gdańskiego. Całkowita powierzchnia galerii wyniesie 54 tys. mkw., z czego ok. 25 tys. mkw. przeznaczonych będzie na wynajem. Projekt przewiduje dwie kondygnacje naziemne oraz parking podziemny na 636 miejsc. Planowana data otwarcia galerii to jesień 2014 r.

Deweloperem obiektu jest Galeria Neptun Sp. z o.o. Sp. k. ze Starogardu Gdańskiego utworzona przez starogardzkich przedsiębiorców - Tomasza Pastwę i Mariusza Szwarca. Generalnym wykonawcą jest firma Dekpol Sp. z o.o.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13077

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA