REKLAMA
REKLAMA

Intermarche zdecyduje o przyszłości sklepów na stacjach

Autor: portalspożywczy.pl 15 października 2009 11:16

Małe, przystacyjne sklepy Intermarche są obecnie na etapie testów, które potrwają jeszcze 1-2 miesiące. Pod koniec tego roku nastąpi podsumowania, a na początku przyszłego roku zostanie podjęta ostateczna decyzja co do dalszego rozwoju tego konceptu - dowiedział się portalspożywczy.pl.

REKLAMA

Jak deklarują przedstawiciele Grupy Muszkieterów, jeżeli firma zdecyduje się na dalszy rozwój to małe, kompaktowe sklepy powstaną przy wszystkich stacjach paliw, o ile pozwoli na to wielkość działki.

Według przedstawicieli firmy, w małych sklepach Intermarche powstających na stacjach benzynowych klienci mają robić zakupy pierwszej potrzeby. Będą mieli do wyboru ok. 2 tys. referencji na półkach, a sklep będzie czynny całą dobę. W asortymencie oprócz typowych dla tego typu placówek na stacjach używek czyli alkoholu i papierosów, klienci będą mieli także do wyboru produkty świeże.

Jak zastrzegł przedstawiciel Grupy Muszkieterów, w planach firmy nie ma pomysłu na budowanie stacji wraz z małym sklepem jako oddzielnego konceptu. Stacja oraz mały sklepik mają zawsze uzupełniać ofertę dużego sklepu.

Przedstawiciel francuskiego operatora stwierdził także, że sklepy przystacyjne nie będą nigdy rozwijane jak samodzielne placówki convenience.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA