REKLAMA
REKLAMA

Jaja przepiórcze mogą wyróżnić sklep

Autor: gazeta.pl 2 kwietnia 2010 18:16

Jaja strusie czy przepiórcze są pewnym urozmaiceniem oferty sklepu. W asortymencie mogą się znaleźć jaja egzotyczne, pod warunkiem, że sklep ma też jaja kurze, które kupuje większość klientów -podaje gazeta.pl.

REKLAMA

Średnia cena za jaja przepiórcze to ok. 7,55 za 18 szt. (0,42 zł za szt.). Przepiórcze jaja znajdziemy w większości hipermarketów spożywczych, często także w dobrze zaopatrzonych osiedlowych sklepach spożywczych. - Klienci nadal jednak wolą kupować kurze jaja. Chyba dlatego, że im przepiórcze kojarzą się zbyt luksusowo - twierdzi pani Magdalena, pracownica jednego ze śródmiejskich spożywczaków.

Podstawowe informacje to klasa jakości (A - jaja czyste, o równej skorupce, bez pęknięć i nadtłuczeń; B - opakowanie może zawierać jajka zabrudzone, pęknięte lub nadgniecione). Oznaczenie klasy wagowej: S - do 53 g, M - od 54 do 63 g, L - od 64 do 73 g, XL - powyżej 73 g. Termin przydatności do spożycia: według polskiej normy termin ten wynosi cztery tygodnie od zniesienia jajka. Informacja z datą zniesienia jajka powinna znajdować się na skorupce lub na opakowaniu.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA