Jedynka: Jakość obsługi sprawdzamy za pomocą ankiet

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 8 kwietnia 2009 08:58

Jedynka: Jakość obsługi sprawdzamy za pomocą ankiet

Podkarpacka sieć sklepów spożywczych Jedynka pracuje nad jakością obsługi za pomocą ankiet wypełnianych przez klientów. Organizowane są również szkolenia zewnętrzne oraz specjalne konkursy dla pracowników sklepów.

- Mniej więcej raz do roku w jednym lub dwóch naszych sklepach przeprowadzamy specjalne ankiety, w których klienci sklepu wypowiadają się na temat jakości obsługi. W efekcie zyskujemy około 200 opinii, które są przez nas później analizowane - mówi Grzegorz Mierzejewski, wiceprezes firmy Jedynka.


Na konieczność odpowiedniego podejścia do klienta pracownicy uczulani są przez kierowników placówek na cotygodniowych odprawach. Organizowane są również szkolenia zewnętrzne. Firma stara się również motywować swoich pracowników poprzez specjalne konkursy: - Swego czasu nagradzaliśmy kasjerów, którzy mieli największą liczbę wypłat pieniędzy zrealizowanych w systemie cash back. Jedynka robiła również plebiscyty na najlepszego kasjera: Klienci mogli głosować na pracowników, którzy ich zdaniem byli najbardziej uprzejmi i kompetentni. Ten system ma jednak swoje wady. Z jednej strony dał klientom możliwość nagrodzenia wyróżnienia dobrych pracowników, ale z drugiej prowadził do pewnych nadużyć - ocenia Grzegorz Mierzejewski.


Obecnie firma posiada 23 placówki handlowe, największa z nich ma 2,4 tys. mkw. Wszystkie sklepy zlokalizowane są w województwie podkarpackim na terenie takich miejscowości jak Rzeszów, Kolbuszowa, Boguchwała.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • dsf 2009-04-10 21:08:38

  W Auchan już od dłuższego czasu przeprowadzane sa takie ankiety

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  13,99

 • Śr

  7,24

 • Min

  3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane