Jedynka modernizuje swoje sklepy

Autor: Radosław Wałkuski, dla handlu.pl 27 lutego 2009 10:44

W najbliższym tygodniu ma zakończyć się modernizacja należącego do sieci Jedynka sklepu w Kolbuszowej. W planach są kolejne remonty.

Właśnie kończą się prace związane z przebudową i modernizacją znajdującego się przy dworcu PKP w Kolbuszowej sklepu Jedynki. - Remont obejmował między innymi wyburzenie ścian i zwiększenie powierzchni sklepu z dotychczasowych 200 do 300 mkw. - informuje Grzegorz Mierzejewski, wiceprezes firmy Jedynka. Według jego zapewnień w planach na najbliższe pół roku przewidziane są modernizacje dwóch kolejnych sklepów: - W Rzeszowie przy ul. Konopnickiej 18 i Podwisłoczu 8.
Dwa miesiące temu firma zakończyła budowę sklepu przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. - Stary pawilon, którego powierzchnia wynosiła ok. 70 mkw. został zburzony a na jego miejscu powstał zupełnie nowy sklep o powierzchni ok. 200 mkw. - mówi Grzegorz Mierzejewski.

Jedynka chce otwierać kolejne sklepy, dlatego rozgląda się za działkami pod budowę lub pawilonami na sprzedaż lub wynajem. - Interesują nas lokalizacje na terenie, na którym działamy, tzn. w Rzeszowie i okolicach. Naszą sieć tworzą sklepy o różnej wielkości od 100 do 2,4 tys mkw., dlatego jesteśmy elastyczni i otwarci na różne oferty - mówi Grzegorz Mierzejewski.
Firma posiada 23 placówki na terenie województwa podkarpackiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,85

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8711

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane