Jeronimo Martins zastanawia się nad nową siecią sklepów

Autor: Rzeczpospolita 14 września 2009 09:10

W Polsce pracuje od trzech miesięcy specjalny zespół, który ma przygotować strategię zróżnicowania działalności np. pod kątem nowych formatów sklepów. Prawdopodobnie w pierwszym kwartale przyszłego roku Jeronimo Martins ogłosi, jaką firma podjęła decyzję - pisze serwis rp.pl.

- W Polsce mamy już blisko 1,5 tys sklepów. Jest miejsce na dalszy rozwój Biedronki, na co najmniej podwojenie tej liczby - mówi rp.pl Alexandre Soares dos Santos, prezes grupy Jeronimo Martins.
Prezes JM nie chce zdradzić czy nowy projekt będzie dotyczyć handlu czy też może produkcji. Należy przypomnieć, że na portugalskim rynku współpracuje w ramach spółki joint-venture z koncernem Unilever.
Alexandre Soares dos Santos, nie widzi możliwości podobnej współpracy z firmą Unilever w Polsce, nie wyklucza jednak kooperacji z innymi firmami, także kilkoma portugalskimi.
- Wiele zależy od wyników naszych analiz, wyniki będą znane jeszcze w tym roku. Polska jest dla nas zbyt ważnym rynkiem, żeby rezygnować z rozwoju - mówi serwisowi rp.pl prezes grupy Jeronimo Martins.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,99

  • Śr

    1,48

  • Min

    0,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane