Jest pomysł na sklep dla śpieszących się kierowców

www.franczyzawpolsce.pl 24 marca 2009 09:17

Nowatorski na polskim rynku koncept posiada firma Tabak Grupa sp. z o.o., pomysłodawca projektu sklepów, w których zakupy robi się nie wysiadając z samochodu - podał portal franczyzawpolsce.pl

Hieronim Strapagiel, wiceprezes Tabak Grupa uważa, że zaspokoi potrzeby klientów zmotoryzowanych, którzy nie mają czasu na zakupy w tradycyjnych sklepach. - Jest wiele osób, które chcą zrobić zakupy szybko, oszczędzając czas, bez wysiadania z samochodu, chodzenia między półkami czy stania przy kasie. Nasz sklep im to umożliwi - argumentuje Strapagiel. Dodatkowo, mieszkańcy miejscowości, w której Sklep F1 powstanie będą mogli złożyć zamówienie przez Internet, a kurier dostarczy towar do domu.


Pierwszy sklep F1 uruchomiony zostanie w Kaliszu w lipcu bieżącego roku. Obecnie trwa jego budowa. Trwają także przygotowania do rozpoczęcia inwestycji w Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Toruniu, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Lublinie i Zakopanem. Docelowo w Polsce ma powstać 350 sklepów F1. Po otwarciu pierwszych pięćdziesięciu zostanie zbudowane centrum logistyczne, którego zadaniem będzie obsługa całej sieci.

Warunkiem wejścia do sieci sklepów F1 jest posiadanie działki (minimum 2000 m2) z dobrym dojazdem, przy uczęszczanej drodze, w mieście liczącym powyżej 15 000 mieszkańców. Budowa sklepu kosztuje około 1 mln zł (istnieje możliwość zaciągnięcia kredytu w banku, z którym firma współpracuje). Posiadacze sklepów, zrzeszeni w sieci F1, działać będą na własny rachunek, zachowując jednakowy wizerunek oraz wyłączność na dany obszar w budowie następnych F1. - Jesteśmy w stanie zapewnić zainteresowanym pomoc firmy budowlanej, która wybuduje obiekt pod klucz, łącznie z infrastrukturą, utwardzeniem terenu, z wjazdami i wyjazdami oraz ogrodzeniem. Na każdym etapie budowy można także kontaktować się z autorem projektu budowlanego, który udzieli niezbędnych wyjaśnień - mówi Strapagiel.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane