K&M Delikatesy: Wywieszamy banery z informacją o rekrutacji

Autor: dla handlu.pl 27 maja 2009 09:11

K&M Delikatesy: Wywieszamy banery z informacją o rekrutacji

Zdzisława Kalinowska, właścicielka dwóch supermarketów K&M Delikatesy w Wesołej pod Warszawą znalazła tani i efektywny sposób na poszukiwanie pracowników do sklepów.

Przy wejściu do sklepu wisi duży czerwony baner z napisem informującym, iż rekrutacja pracowników odbywa się w poniedziałki i środy między godz. 12 i 14. Wcześniej K&M Delikatesy zamieszczały ogłoszenia w prasie i Internecie, ale poza tym, że były one kosztowne nie przynosiły oczekiwanych rezultatów. - Bardzo często okazuje się, że do pracy w handlu zgłaszają się osoby bez doświadczenia, które po krótkim czasie rezygnują i szukają dla siebie innego miejsca na rynku pracy. Dlatego rotacja pracowników jest dość duża - opowiada właścicielka. Firma stara się oczywiście w czasie rekrutacji wybierać pracowników zainteresowanych dłuższą współpracą, bo musi do ich szkolenia oddelegować pracownika, ale pomyłek w wyborze osób do pracy nie da się uniknąć. - W tej chwili do pracy zgłasza się wiele osób, które skończyły szkołę, zdały egzaminy i chcą sobie dorobić. Na spotkania rekrutacyjne przychodzi więc co najmniej kilkanaście do kilkudziesięciu osób. Jednak często już podczas pierwszej rozmowy okazuje się, że to miałaby być praca wakacyjna, a sklep nie chce inwestować w pracowników czasowych - dodaje właścicielka.

Pod logo K&M Delikatesy działaj 2 sklepy o powierzchni przekraczającej 2 tys. mkw. Firma nie planuje na razie otwierania kolejnych placówek.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Wwr 2013-01-24 18:20:48

  Autor artykulu nie wie co mowi i nie zna sie na topografii Warszawy od kiedy Wesoła jest pod Warszawą? od dawien dawna WCHODZI W SKŁAD WARSZAWY!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,62

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane