PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Kasy samoobsługowe pozwalają na zmniejszenie liczby zatrudnionych

Autor: dlahandlu.pl 5 sierpnia 2009 14:21

Jantar dostarczył do Delikatesów T&J sieci Społem PSS Północ we Wrocławiu urządzenia samoobsługowe IBM Self CheckOut. To kolejna inwestycja Społem PSS Północ we Wrocławiu w rozwiązania samoobsługowe.

W Delikatesach T&J znajdujących się w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu 3 tradycyjne stanowiska sprzedaży zastąpione zostają 4 stanowiskami samoobsługowymi IBM SCO. Na 7 sierpnia planowane jest oficjalne otwarcie dla klienta nowych samoobsługowych stanowisk kasowych.

Jantar zainstaluje w placówce modele kas IBM SCO na 3 torby umożliwiające płatność za pomocą kart płatniczych. Decyzja o wyborze modelu kasy samoobsługowej podyktowana została specyfiką klienta odwiedzającego Delikatesy T&J. Klienci Delikatesów to głównie osoby, które płacą za dokonane zakupy przy pomocy kart płatniczych.

Kasa samoobsługowa IBM Self CheckOut to rozwiązanie, które może pracować 24h/dobę. Do obsługi każdych 4 kas samoobsługowych IBM Self CheckOut znajdujących się w placówce handlowej wystarcza 1 asystent sprzedaży, który w razie potrzeby pomaga klientom w realizacji procesu sprzedaży, zatwierdza wiek kupującego alkohol czy papierosy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane