Katowice: wolne lokale w Galerii Skarbek

Autor: Radosław Wałkuski, portalspożywczy.pl 17 lutego 2009 12:04

PSS Społem w Katowicach szuka chętnych na wynajem powierzchni handlowej w Galerii Skarbek. – Dysponujemy dwoma wolnymi piętrami. Szukamy najemców zainteresowanych lokalem o powierzchni 200 m kw., jak i takich, którzy chcieliby zająć całe piętro, czyli 1200 m kw. – mówi Andrzej Kowalski, dyrektor działu eksploatacji bazy.

Jak wyjaśnia Kowalski, cena zależna jest od wielkości wynajmowanej powierzchni. - Dla najemców zainteresowanych wynajęciem lokalu o powierzchni powyżej 500 m kw. przewidujemy cenę w granicach 40-50 zł za m kw. W przypadku zainteresowania mniejszą powierzchnią cena jest oczywiście wyższa i ustalana indywidualnie - mówi Andrzej Kowalski. Spółdzielnia dysponuje również jednym dodatkowym piętrem, które może zostać zaadaptowane do potrzeb najemcy.

Katowicka PSS Społem szuka także najemców zainteresowanych posklepowym lokalem o powierzchni 127 m kw. przy ul. Kanarków 7.
PSS Społem w Katowicach jest właścicielem sieci sklepów detalicznych, Galerii Skarbek, SDH Zenit. Spółdzielnia prowadzi również wypiek chleba i wyrobów cukierniczych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,36

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane