Kefirek i Serpol wyszkolą pracowników za pieniądze z UE

Autor: dlahandlu.pl 25 lutego 2010 08:55

Kefirek i Serpol wyszkolą pracowników za pieniądze z UE

Spółki prowadzące sieci sklepów spożywczych, Kefirek i Serpol, wyszkolą swoich pracowników w ramach projektu "Rozwój pracowników kluczem do sukcesu firm Kefirek S.A. i Serpol Sp. z o.o.", współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Jest to pierwszy program szkoleniowy dla pracowników firmy.

Celem głównym projektu jest podniesienie wiedzy i umiejętności pracowników, oraz ułatwienie im dostosowania się do wdrażanych zmian organizacyjnych. W ciągu 17 miesięcy trwania projektu zostanie przeprowadzonych 604 godziny szkoleń, co daje około 76 dni szkoleniowych. Dodatkowo pracownicy będą mieli okazje uczestniczyć w nowoczesnych szkoleń e-learningowych. Zakres tematyczny przeprowadzonych szkoleń pozwoli na wzrost wiedzy i kompetencji w zakresie: zarządzania (organizacją, zasobami ludzkimi, zespołem), umiejętności negocjacyjnych, sprzedażowych oraz obsługi procesu biznesowego, umiejętności radzenia sobie z sytuacjami trudnymi i rozwiązywania problemów, umiejętności organizacji czasu pracy, współpracy zespołowej i komunikacji wewnętrznej, zarządzania sklepem, zarządzania magazynem i procesami logistycznymi oraz umiejętności obsługi aplikacji MS Excel.

Projekt "Rozwój pracowników kluczem do sukcesu firm Kefirek i Serpol" trwa od 1 lutego 2010 roku do 30 czerwca 2011. Partnerem w
projekcie, w zakresie realizacji szkoleń dotyczących umiejętności "miękkich" jest firma Profaea.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • fuzja 2015-04-24 18:11:06

    Gdzie jest prezes tego pierdo lnika serpol na perzyńskiego?Jak dzwoni to z ukrytego.

  • pp 2015-04-24 17:57:38

    żaden z pracowników do tej pory nie został przeszkolony.To gdzie kasa?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11087

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane