Kefirek wchodzi we franczyzę

Autor: dlahandlu.pl 22 marca 2010 07:45

Kefirek wchodzi we franczyzę

Sieć sklepów spożywczych Kefirek, działająca na terenie Małopolski, będzie rozwijać spółkę w oparciu o zasady franczyzy. - Jesteśmy na etapie negocjacji z podmiotami, które chcą podjąć z nami współpracę. Po świętach ruszą trzy pierwsze placówki franczyzowe. W kolejce czeka kilkanaście innych - mówi w rozmowie z portalem dla handlu.pl przedstawiciel spółki Kefirek.

- Nasz pomysł na franczyzę odbiega od standardowych. Oczywiście franczyzobiorcy mogą liczyć na naszą pomoc w kwestii asortymentu oraz umów z dostawcami. Sklepy będą działały pod tym samym logotypem . Na tym etapie nie mogę ujawnić więcej szczegółów - dodaje nasz rozmówca.

Sieć sklepów Kefirek powstała w 1999 roku. Celem firmy było zbudowanie w Krakowie sieci sklepów przyjaznych dla klienta poprzez profesjonalną
i życzliwą obsługę z szerokim i różnorodnym asortymentem towarów spożywczo-przemysłowych, wyróżniających się bogatą ofertą artykułów
nabiałowych.
Aktualnie sieć posiada 22 sklepy spożywczo-przemysłowych, o zróżnicowanej powierzchni i asortymencie. Charakterystyczny wizerunek sklepów, promowanie marki oraz dobra lokalizacja w większości w centrum miasta sprawiły, że Kefirek jest rozpoznawalną siecią w Krakowie. W 2007 sieć postanowiła wyjść poza miasto.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,99

  • Śr

    7,24

  • Min

    3,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane