Klienci zaczynają pytać o kawę w nabojach

Autor: dlahandlu.pl 15 stycznia 2010 09:31

Klienci sklepu w Milanówku najchętniej wybierają kawę mieloną. - Kupujący najczęściej decydują się na kawę mieloną pakowaną po 250 g. Większe opakowania nie cieszą się taka popularnością. Mniej więcej na 10 mniejszych sprzedaję jedno większe. W moim sklepie nie ma jednej marki, najchętniej wybieranej przez klientów - twierdzi właściciel.

W jego sklepie kawa rozpuszczalna znajduje niewielu amatorów. - Kiedyś tłumaczyłem to sobie tym, że nie jestem w stanie konkurować ceną z hipermarketowymi promocjami. Ludzie wolą kupić coś taniej niż drożej. Ale to samo zjawisko dotyczy kawy mielonej. Nie wiem, może po prostu moi klienci wolą kawę mieloną? - zastanawia się sprzedawca.

Właściciel sklepu w ostatnim czasie wprowadził do sklepu nowy rodzaj opakowań kawy - naboje. - Kilka osób zapytało, czy mam w sprzedaży naboje do specjalnych ekspresów. Przywiozłem z hurtowni i pomimo wysokiej ceny sprzedałem. Mam je teraz w stałej ofercie. Kupujący je klienci są zadowoleni, bo nie musza zamawiać nabojów z kawą przez Internet, tylko dostają towar od razu do ręki - twierdzi sprzedawca.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane