Kolejne Bacówki dołączyły do sieci

Autor: dlahandlu.pl 7 kwietnia 2010 08:58

Kolejne Bacówki dołączyły do sieci

Na krakowskim osiedlu Złocień przy ul. Topazowej ruszył kolejny franczyzowy sklep sieci Bacówka - Towary Tradycyjne. Oferta spotkała się z tak dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców osiedla, że właścicielki sklepu, które na razie same prowadzą placówkę, już myślą o zatrudnieniu dodatkowych osób, które pomogą im w obsłudze klientów.

Firma zapowiada również następne otwarcia. W najbliższym pod szyldem Bacówki ruszą dwa kolejne sklepy w Krakowie (przy ul. Kobierzyńskiej 98 oraz przy ul. Dobrego Pasterza), a także placówki w Rzeszowie (przy ul. Krakowskiej) i Warszawie (róg ul. Marszałkowskiej i ul. Świętokrzyskiej).

Firma "Bacówka" powstała w 2002 roku w Rajbrocie. Obecnie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada S.A. Podstawową działalnością firmy jest produkcja i sprzedaż wyrobów mięsnych i wędliniarskich, ale dodatkowo produkuje się też przetwory owoców i warzyw. Firma koncentruje się na produkcji tradycyjnych towarów żywnościowych metodami proekologicznymi. Wizytówką zakładu są wędliny tradycyjne: kiełbasa swoja, polędwica Maryny, zadek po pańsku czy krakowska sucha. Wyroby nie zawierają wypełniaczy, fosforanów i glutaminianu sodu. Bacówka posiada trzy sklepy własne oraz sześć franczyzowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8529

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane