Kolejne centrum dystrybucyjne pozwala na rozwój sieci Netto

Autor: portalspozywczy.pl 23 września 2009 09:15

Obecnie magazyn Netto w Domasławiu pod Wrocławiem obsługuje 70 sklepów, ale jego możliwości są dwukrotnie większe. - Jednak to wcale nie oznacza, że na liczbie 140 sklepów zakończymy nasz rozwój w regionie - mówi Sławomir Nitek, wicedyrektor Netto Polska. - Południe Polski, a zwłaszcza Dolny Śląsk, to obecnie główny kierunek naszego rozwoju.

24 września duńska sieć handlowa Netto otworzy swój sklep w Karpaczu, w sierpniu ruszyła placówka w Kowarach. Wkrótce rozpocznie się budowa pierwszego Netto w Jeleniej Górze. Jeszcze w tym roku planowane jest uruchomienie drugiego Netto we Wrocławiu i w Wałbrzychu.
Tak dynamiczny rozwój sieci na Dolnym Śląsku jest według władz firmy możliwy między innymi dzięki centrum logistycznemu, działającemu od ponad dwóch lat w Domasławiu.
Duńska sieć osiedlowych sklepów spożywczych ma obecnie w Polsce prawie 170 sklepów. Netto działa na polskim rynku od sierpnia 1995 roku, kiedy to otwarty został pierwszy sklep w Szczecinie. Sieć rozwija się na terenie Polski północno-zachodniej. Netto posiada dwa centra dystrybucyjne: w Motańcu pod Szczecinem oraz w Domasławiu pod Wrocławiem.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane