Kolejne sieci zainteresowane myjniami przy sklepach

Autor: dlahandlu.pl 22 września 2009 09:19

Spółka Carwash Investment, która zawarła niedawno umowy z sieciami Polomarket i E.Leclerc, prowadzi rozmowy z kolejnymi sieciami handlowymi, przy których powstawać będą myjnie bezdotykowe. - Obecnie specjaliści Carwash Investment są na etapie finalizacji rozmów z innymi, popularnymi w kraju sieciami handlowymi. Na dzień dzisiejszy informacje szczegółowe o nowych partnerach objęte są jednak tajemnicą handlową - powiedział nam Piotr Dembiński reprezentujący Carwash Investment.

Spółka zainteresowana jest inwestycjami przy sklepach zlokalizowanych w miastach liczących minimum 20 tys. mieszkańców. Tylko w tym przypadku inwestycja może być rentowna. Oprócz lokalizacji przysklepowych Carwash Investment zainteresowany jest działkami na dużych osiedlach mieszkaniowych. Oprócz tego sklep musi oczywiście dysponować działką o odpowiedniej powierzchni z możliwością zorganizowania komunikacji do i z myjni.

Do momentu podpisania umów z sieciami E.Leclerc i Polomarket spółka porozumiała się już z ponad 35 innymi partnerami. W efekcie podpisania nowych umów sieć ta powiększy się przynajmniej o osiem kolejnych lokalizacji - tyle bowiem zaplanowanych jest w I etapie planu inwestycyjnego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,98

  • Śr

    8,15

  • Min

    4,63

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane