Kolejne sklepy dołączyły do sieci Arhelan

Autor: dlahandlu.pl 1 kwietnia 2010 10:01

Podlaska sieć sklepów Arhelan powiększyła się w tym roku o dwie kolejne placówki. Sklepy pod szyldem sieci pojawiły się w Brańsku oraz Grajewie. Sklep Alkohole Świata w Brańsku mieści się przy ul. Kościelnej 9. Oferuje bogaty asortyment wódek, nalewek, koniaków, whisky, piw i szampanów. W najbliższym czasie jego półki wypełnią także kawy i herbaty w wyszukanych smakach. Z kolei w Grajewie przy ul. Koszarowej 48A ruszył market spożywczy Arhelan. Firma będzie zachęcała do zakupów licznymi promocjami.

Firma Arhelan Burzyńscy została założona w 1991 roku w Bielsku Podlaskim. W pierwszych latach istnienia główną działalnością była sprzedaż hurtowa produktów spożywczych. W 1995 roku powstał pierwszy market w Bielsku Podlaskim, a w następnych latach sukcesywnie otwierane były kolejne placówki na terenie woj. podlaskiego. W 2007 roku działalność handlowa została poszerzona na woj. warmińsko-mazurskie.


Obecnie sieć Arhelan to 35 marketów w 17 miejscowościach w których zatrudnionych jest ponad 500 pracowników. Dzięki własnemu magazynowi
centralnemu firma ma możliwość oferowania klientom towarów atrakcyjnych cenowo. Ilość pozycji asortymentowych z zakresu artykułów spożywczych, chemii gospodarczej oraz produktów przemysłowych waha się w granicach między 10 - 20 tys. w zależności od wielkości sklepu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane