Konserwator do lodów zachęca kupujących

Autor: dlahandlu.pl 29 grudnia 2009 09:04

Chociaż zima w pełni warto pomyśleć o lecie i sprzedaży lodów. Są sklepy, dla których to źródło niemałych zysków. Dlatego być może warto pomyśleć o zakupie specjalnej lodówki do eksponowania i sprzedaży lodów kulkowych. Taka chłodnia nazywana jest przez sprzedawców konserwatorem do lodów. Nie jest to mała inwestycja. Średniej wielkości nowe urządzenie kosztuje ponad 10 tys. złotych.

- Witryna na lody to rozwiązanie do efektownego eksponowania i sprzedaży lodów. Nowoczesny design zwiększy atrakcyjność każdego sklepu. Klienci docenią estetyczny wygląd, większą ilość smaków i możliwość samodzielnego komponowania deserów lodowych. To spowoduje wzrost przychodów ze sprzedaży lodów - twierdzi Karol Karczewski z firmy DWS marketing.

Konserwatory do lodów są dostępne w wielu kolorach, mają oświetlenie wewnętrzne i kółka do łatwiejszego transportu. Są podłączane do standardowej sieci energetycznej.
- Można samemu zdecydować ile rodzajów lodów chce się sprzedawać. Duże urządzenia pozwalają na umieszczenie kilkunastu smaków, mniejsze nawet tylko trzech - informuje specjalista.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4361

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697968

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane