Kosze prezentowe to sposób na wyprzedanie najdroższych towarów

Autor: Marcin Złoch, dlahandlu.pl 4 grudnia 2009 09:06

Kosze prezentowe to sposób na wyprzedanie najdroższych towarów

Słodycze i towary delikatesowe przez wiele osób są uznawane za najlepsze prezenty. Przed świętami warto przygotować gotowe kosze delikatesowe, bo może się to okazać dla sklepu szansa na pozbycie się towarów, które na co dzień nie rotują szybko.

- Stworzyłam trzy rodzaje koszy prezentowych różniących się ceną i wielkością. Na giełdzie towarowej kupiłam wiklinowe koszyki. Jako pierwsze umieściłam w nich moje najlepsze produkty, te które nie sprzedają się na co dzień, a także te specjalnie zakupione na tę okazję - informuje właścicielka sklepu z Brwinowa.

W koszach znalazły się m.in.: bombonierki, kawy, czekolady, bakalie, orzechy w miodzie, butelki wina lub szampana. Klienci mogą wybierać pomiędzy gotowymi koszami za 50, 80 i 120 złotych. Właścicielka przekonuje, że jeżeli ktoś zechce wymienić produkty na inne lub coś dodać, nie stanowi to dla niej kłopotu. Może także na miejscu stworzyć kosz według zamówienia klienta. Właścicielka sklepu pomyślała też o najmłodszych.

- Oprócz koszy adresowanych do dorosłych powstały paczki ze słodyczami dla dzieci. Opakowanie to przezroczysta torebka, tak, aby przyciągnąć wzrok. Klienci kupują cały zestaw najpopularniejszych łakoci - informuje właścicielka sklepu. W paczkach dziecięcych znalazły się np.: lizaki, jajka z niespodzianką, czekolady, czekoladki, żelki, landrynki. Nie ma w nich owoców.

- To świadoma decyzja. W torbie foliowej owoce dość szybko się psują, a chciałam uniknąć rozpakowywania paczek. Zrobię to dopiero z niesprzedanymi - twierdzi właścicielka sklepu z Brwinowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5082

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 694644

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane