REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Kosze ze słodyczami wyróżniają sklep przed 8 marca

Autor: dlahandlu.pl 2 marca 2010 10:53

Od kilku lat Dzień kobiet obchodzimy skromniej, ale zwyczaj dawania prezentów pozostał. Warto dobrze przygotować się na to święto. Tradycyjnym upominkiem dla pań są kwiaty i słodycze. Oferta jest w tym zakresie bardzo duża - czekoladki, bombonierki, ale także obfite kosze ze słodyczami. - W Dzień Kobiet najłatwiej sprzedawać te same słodycze, co w Walentynki. Najczęściej są czerwone w formie serca, lub noszą nazwy kojarzące się także z Dniem Kobiet np.: Dla niej, czy I love you - informuje sprzedawczyni ze sklepu samoobsługowego.

REKLAMA

Wraz ze zbliżaniem się Dnia kobiet może wzrastać zainteresowanie kupujących alkoholami. - Kupujący coraz częściej pytają o czerwone wina i szampany - informuje sprzedawczyni. W tym sklepie uzupełnieniem dla win musujących będą świeże owoce.

- W supermarketach już pojawiły się truskawki, dlatego wydaje mi się, że pojawią się także u nas w sklepie. Klienci chętnie kupują truskawki, pomimo, że te pierwsze nie są zbyt zdrowe, ale kojarzą się z wiosną - twierdzi sprzedawczyni.
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 16019

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1215516

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA