Krośnieńska sieć sklepów testuje kawiarenki

Autor: Marcin Szczepański, dlahandlu.pl 31 lipca 2009 09:37

Moda na gastronomię towarzyszącą sklepowi dotarła najpierw na stacje paliw. Okazuje się jednak, że i w tradycyjnych lokalizacjach taka koncepcja może mieć uzasadnienie. Na uruchomienie takiego obiektu zdecydowała się krośnieńska sieć sklepów S. - W listopadzie ubiegłego roku zdecydowaliśmy się na uruchomienie pierwszej kawiarenki pod nazwą Es Cafe. Jest ona zlokalizowana przy naszym, najnowszym wówczas, sklepie S-8 - powiedział nam Marek Winiarski, współwłaściciel sieci S.

Według naszego rozmówcy kawiarenka wciąż jest jedynie projektem testowym. - Planujemy zakończyć test z końcem tego roku i wówczas podejmiemy decyzję co do ewentualnej kontynuacji projektu przy pozostałych sklepach naszej sieci - twierdzi Winiarski.
W ofercie kawiarni znaleźć można bogatą ofertę ciast, gorących napojów i ciepłych posiłków. Kawiarenka zlokalizowana jest przy sklepie S-8 w Krośnie przy ul. Pużaka 49.

Siec sklepów S prowadzona jest przez firmę Womar Food. Założycielami firmy byli Wojciech Guzik i Marek Winiarski. Cel jaki sobie firma postawiła to stworzenie sklepu przyjaznego, rodzinnego, który będzie alternatywą dla szybko powstających i przejmujących rynek krośnieński zachodnich sieci handlowych. - Staramy się, aby nasza oferta spełniała oczekiwania naszych klientów. Szczególnie duży nacisk kładziemy na jakość artykułów świeżych - owoców, warzyw, mięsa, wędlin, nabiału - podkreśla nasz rozmówca.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane