Krzysztof Geselle: Małe sieci handlowe nie doceniają internetu

Autor: dla handlu.pl 26 lutego 2009 14:42

Krzysztof Geselle, dyrektor kreatywny agencji Internet Designers uważa, że sieci handlowe w Polsce nie dostrzegają korzyści, jakie niesie aktywna obecność w internecie.

Firmy handlowe cały czas traktują internet zachowawczo. Ograniczają się do stworzenia strony internetowej, gdzie zamieszczają swoje lokalizacje, ewentualnie gazetki reklamowe z ostatniego tygodnia. A to jest o wiele za mało. Sklepy muszą bardziej zacząć myśleć o sobie, jako marce, którą należy rozwijać, wokół krórej należy tworzyć pewnien szum - uważa Krzysztof Geselle.

Oczywiście, jeżeli sklep chce tylko przekazać, że ma tanie produkty, to trudno z tego zrobić wielkie wydarzenie. Ale jeżeli chce się włączyć w jakiś sposób w  życie lokalnej społeczności, budowę placu zabaw dla dzieci, działania na rzecz ekologii, sadzenie drzew na lokalnym skwerze to powinien to nagłośnić. Zintegrować działania w sklepie, gdzie np. rozdawane są ulotki, z konkursem prowadzonym w internecie i realnymi działaniami. Internet ma ogromną siłę działania a polskie sklepy mają w tej kwestii dużo do nadrobienia - mówi Krzysztof Geselle. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,99

  • Śr

    7,15

  • Min

    5,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8714

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 684371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane