REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Kupcy z KDT przeniosą się do innego centrum handlowego

Autor: Dziennik 24 lipca 2009 09:08

Wielu kupców z hali KDT już od kilku miesięcy przygotowywało się do wyprowadzki z Placu Defilad. 120 z 600 z nich ma zarezerwowane stoiska w jednym z warszawskich centrów handlowych, sporo tańsze niż te w ścisłym centrum - pisze Dziennik.

REKLAMA

Kupcy wyrzuceni z hali na Placu Defilad grozili, że wrócą tam i będą handlować na łóżkach polowych. Jednak okazuje się, że wielu z nich postanowiło się zabezpieczyć na wypadek, gdyby walka o utrzymanie hali KDT się nie powiodła. Niektórzy od wielu miesięcy nie mieli złudzeń, że z Placu Defilad będą musieli się wynieść.

- Kupcy z KDT już kilka miesięcy temu mieli zarezerwowane u nas 120 stoisk - ujawnia w rozmowie z tvnwarszawa.pl prezes zarządu centrum handlowego LAND, Marek Czajkowski. "Nie chwalili się tym, żeby nie łamać swojej solidarności" - tłumaczy. Dodaje, że kupcy liczyli na jakiś cud, który pozwoliłby im zostać w hali KDT. Zaznacza, że jego centrum czeka na kupców z otwartymi ramionami. Jest jeszcze 80 miejsc wolnych od zaraz. I - jak mówi czajkowski - tańszych niż te na Placu Defilad.
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    3,98

  • Śr

    3,03

  • Min

    2,47

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 16087

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1231132

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA