Kupcy z KDT szukają nowych lokali

Autor: naszemiasto.pl 4 sierpnia 2009 11:31

Od eksmisji w Kupieckich Domach Towarowych minęły już prawie dwa tygodnie. Codziennie około trzydziestu kupców odbiera towar z odseparowanej i pilnie strzeżonej przez służby hali - podaje naszemiasto.pl

- Nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska. Deklaracje i konkretne decyzje będą podejmowane po odebraniu całego towaru - mówi Damian Grabiński, rzecznik Kupieckich Domów Towarowych. Według zapewnień ratusza, proces ten nie powinien trwać dłużej niż trzy tygodnie. Handlarze demontują swoje stanowiska codziennie, od 8 do 20.

Część kupców przeniosło majątek do innych punktów handlowych, którymi dysponują. Inni wynajęli przestrzenie w centrach handlowych. Przedsiębiorcy zainteresowali się także ostatnią ofertą ratusza, w której ponownie otwarto możliwość wynajmu ponad dwustu lokali użytkowych, należących do miasta. - Mamy kilkanaście zapytań o proponowane przez miasto lokalizacje, co oznacza, że placówki nadają się do prowadzenia biznesów - mówi rzecznik ratusza Tomasz Andryszczyk. Proponowane kupcom lokale znajdują się między innymi na węźle Młociny. Inne proponowane lokalizacje to na przykład Hala Mirowska, położona dogodnie w bliskości ścisłego centrum miasta.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,89

  • Śr

    2,64

  • Min

    2,16

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5139

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane